متن آهنگ Yahel & Liya - Creatures  

Crawl back to your rotten hole
This repeatedly occurs and I must end your hold me

خزیدن و گشت و گذار به درون حفره های فاسد (منظور بخش تاریکی خاطرات و تجارب مرکز مغز) بار دیگر تکرار می شود
که باید آن را نگه بدارم (اشاره به تحقیقات جدید دانشمندان که همه انسان ها علاقه ای به ترک میدان مغزی ندارند)

All of you Creatures
It's time, All of you Creatures
To say goodbye and never see you again

همه شما موجودات (اشاره به اشرف مخلوقات بودن انسان)!
وقت آن فرا رسیده است که همه شما موجودات (از ساختار حفره ای مغزی تان) خداحافظی کنید و تا هرگز آن را نبینید

Stay right where you are I know your kind
You are these Creatures that crawl on the flesh
And leave a mark In the heart

اقامت در جایی که من (خالق که در دنیای تک قطبی است) هستم و می دانم که نوع شما (ویروس مغزی)
موجوداتی خزنده در گوشت (سلول های جسم) هستید
و قلب (سلولی در مغز به نام قلب) را باید ترک کنید

I can even sense you from the far
Trying to get through my shield but I won't let you I won't let you
I hope I will succeed

من (خالق هوشمند) شما را از راه دور حس کنم
که در حال تلاش برای از بین بردن من هستید و من چنین اجازه ای را به شما (ویروس های مغزی) نخواهم داد
امیدوارم موفق باشم

It's time to say goodbye
And never see you again
Take a big step back
vanish into your vile existence

وقت خداحافظی است و هرگز شما را دوباره ملاقات نخواهم کرد (با آزادسازی سلول قلب در مغز دیگر جایی برای ویروس های محدودیت کننده نیست)
گام بزرگی بردارید (منظور انسان است) تا موجودیت بدتان (خود محدودتان) را از بین ببرید

All of you Creatures leave me alone
Crawl back to your rotten hole
This repeatedly occurs and I must end your hold on me

(با این کار) همه مخلوقات من، تنهایی را ترک خواهید کرد
و این خزیدن در حفره های فاسد هر بار مکرراً رخ می دهد تا من آن را متوقف کنم

جهت یادآوری: در دهه اخیر تحقیقاتی در سطح عظیم بعد از نظریه هگز بوزون (ذره خدا) انجام شده است که قلب یک سلول در پشت سر انسان است که تمام جوهره زنده ماندن انسان و هر موجود زنده ای درون آن مخفی باقی مانده است. که این سلول اگر آزاد گردد نسلی از نور پدیدار خواهد شد د ردنیای فیزیکی و اینکه چرا این سلول که وسعتش به اندازه کل هستی است، آزاد نشده دلیلش فقط ایجاد محدودیت هایی در مرکز مغز همانند کسب دانش غیرضروری و بی نتیجه، تجارب محدود زندگی، خاطرات سخت و تاریک، وابستگی و دلبستگی و غیره می باشد که نامش را تاریکی حاکم بر مغز گذاشته اند.

دانلود رایگان آهنگ Yahel & Liya - Creatures

آیا در خبرنامه رایگان ما عضو شده اید تا اخبار دسته اول موسیقی الکترونیک را در ایمیل دریافت کنید؟

قدرتمندترین خبرنامه اطلاعات موسیقی الکترونیک دنیا

دانلود رایگان بهترین آلبوم های Chill Out

دانلود رایگان آلبوم های برتر وکال ترنس ٢٠١٨

متن آهنگ Yahel & Liya - Creatures

دانلود رایگان آلبوم Yahel - Who Am I - 2018

you ,  ,i ,your ,مغز ,creatures ,all of ,of you ,است که ,s time ,time all ,holethis repeatedly occurs ,rotten holethis repeatedly ,your rotten holethis
مشخصات
آخرین جستجو ها